خدمات روانشناسی و مشاوره

19 خرداد, 779 0
کلینیک-روانشناسی.jpg
یادت نره امتیاز بدی!

کلینیک روانشناسی

تقریبا برای همه ما در زندگی مان موقعیت هایی به وجود می آید که می بایست از افراد دیگری برای حل چالش های به وجود آمده در زندگیمان کمک بگیریم. نیاز به کلینیک روانشناسی در زندگی های مدرن امروزی به نسبت زندگی های سنتی در گذشته بیشتر احساس می شود، چرا که در گذشته اکثر ارتباطات به صورت کلامی و از نزدیک بود اما امروزه این ارتباطات جای خود را به شبکه های اجتماعی و تماس های تصویری داده اند. به خصوص ممکن است فردی که درگیر یک چالش بزرگ شده است به دلیل استرس بیش از حد گاهی نداند که نیاز به مشورت با افراد دیگر دارد و این لطمه و صدمات بیشتری از نظر روانی به فرد مورد نظر وارد می کند.

مشاوره و روانشناسی

همین عامل نیز باعث به وجود آمدن مکانی به نام کلینیک روانشناسی در سرتاسر جهان شده است. اگر به تازگی برای شما مشکلی به وجود آمده است که احساس می کنید به تنهایی از پس آن بر نمی آیید، نباید خود را به این خاطر سرزنش کنید تقریبا این مشکلات برای 99 درصد افراد در مقاطع مختلف زندگی به وجود می آید و نمی توانند به تنهایی از پس آن بر بیایند. به خصوص این مساله زمانی اهمیت پیدا می کند که در مورد آن مشکل خاص نتوانید حتی با اعضای خانواده خود گفتگو کرده و از آن ها مشورت بگیرید و یا از بابت اینکه آن مشکل را حتی برای دوست صمیمیتان بازگو کنید خجالت زده می شوید.

در این موارد مراجه به روانشناسان یا یک کلینیک روانشناسی توصیه می شود تا شما به راحتی بتوانید بدون اینکه خجالت زده شوید برای روانشناس مشکل مورد نظر خود را شرح دهید. قطعا هیچ روانشناسی برای بازگو کردن مشکلتان شما را سرزنش نخواهد کرد.

کلینیک روانشناسی به چه جایی گفته می شود؟

کلینیک روانشناسی به جایی گفته می شود که تعدادی از معتبر ترین و متخصص ترین روان درمانگرها و روانشناسان در آن حضور دارند و برای بهبود اختلالات روانی بیماران و همچنین بهبود مسائل و مشکلات خانوادگی و روابط و ازدواج ها تلاش می کنند. در حقیقت ممکن است در یک کلینیک روانشناسی چندین روانشناس با تجربه که در زمینه های متفاوتی متخصص هستند حضور داشته باشند و هر یک در شاخه تخصصی خود به بهبود روان بیمار یا حل مسائل بپردازند.

اگر به تازگی احساس می کنید مشکلاتی وجود دارند که نیاز پیدا کرده اید درباره آن ها با یک مشاور یا روانشناس صحبت کنید و به دنبال یک کلینیک روانشناسی خوب هستید ما در بخش روانشناسی کلینیک مغز و اعصاب رها میزبان شما هستیم. روانشناسان و روان درمان گران حاضر در کلینیک رها از افرادی با سوابق کاری درخشان و عملکرد مثبت و موفق هستند که می توانند در بهبود مشکلات شما و یا حل آن ها تا حد زیادی موثر باشند.

تفاوت روانشناس با مشاور در چیست؟ ما باید به کدام مراجعه کنیم؟

اگر کمی دقت کنیم تمامی افرادی که می خواهند برای حل مشکلات خود به مشاور و یا روانشناس مراجعه کنند این سردرگمی را دارند که باید برای حل مشکلاتمان به کدام یک از این ها مراجعه کنیم. در این قسمت میخواهیم به تفاوت فعالیت مشاور و روانشناس بپردازیم و بدانیم که حوزه کاری هر کدام از آن ها به چه صورت می باشد. مشاور فردی است که با استفاده از فن ها و ترفند های علم روانشناسی می تواند به یک فرد در انتخاب ها و تصمیم گیری در مراحل زندگیش کمک کند. برای مثال مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره ازدواج از جمله مواردی هستند که یک مشاور می تواند در این زمینه ها به مراجعه کننده خود کمک کند.

اما اگر فردی دارای اختلال در روان خود شده باشد. یعنی برای مثال دچار افسردگی و اختلالات خلقی یا اختلالاتی نظیر آن شده باشد دیگر از دست مشاور برای این فرد کاری ساخته نیست و این فرد می بایست برای حل مشکلاتش به یک روانشناس یا روانپزشک و یا کلینیک روانشناسی مراجعه کند.

بنابراین با توجه به مطالبی که در بالا عنوان کردیم اگر شما نیاز به دریافت یک راهنمایی و مشورت گرفتن از فرد متخصص در زمینه انتخاب ها و تصمیم گیری های زندگیتان دارید می بایست به یک مشاور مراجعه نمایید. این انتخاب ها و تصمیم گیری ها می تواند در زمینه تحصیلی و شغلی و مالی و یا حتی ازدواج و مسائل مربوط به خانواده باشد.

اما اگر احساس می کنید دچار یک اختلال در روان خود شده اید یا احساس افسردگی و تغییر حالات خلق و خوی را دارید و یا مشکلاتی که به حوزه روانپزشکی و روانشناسی مربوط می شوند، حتما باید به روانپزشک و روانشناس مراجعه کنید و مشاور در این زمینه نمی تواند کمکی به جز ارجاع شما به روانشناس یا روانپزشک انجام دهد.

یک مرکز مشاوره یا کلینیک مشاوره خوب چه ویژگی های باید داشته باشد؟

با توجه به توضیحاتی که در بالاتر به شما دادیم اکنون می دانید که برای حل مشکلات خودتان نیاز به یک مشاور و یا روانشناس دارید و همین موضوع می تواند در زمان شما صرفه جویی زیادی داشته باشد. اگر به دنبال یک مرکز مشاوره هستید و یا در حال جستجوی یک کلینیک مشاوره خوب می باشید، ما به شما توصیه می کنیم که از خدمات مرکز مشاوره رها استفاده نمایید. یک کلینیک مشاوره خوب جایی است که مشاوران با سابقه درخشان و عملکرد مناسب را در یک مکان گرد هم آورده باشد و این مشاوران زبده برای خدمات دهی به افراد در ساعاتی که افراد نیاز به مشاوره دارند حاضر باشند.

از دیگر ویژگی های یک کلینیک مشاوره خوب این است که برای فردی که درخواست مشاوره دارد و زمان وی ارزش قائل باشد. بسیار دیده شده است که یک مرکز مشاوره زمانی را به عنوان یک نوبت به یک فرد اختصاص می دهد و وقتی آن فرد در آن زمان به کلینیک مشاوره مراجعه می کند در کمال تعجب متوجه می شود که باید ساعت ها منتظر باشد تا در اصل نوبت به وی برای دریافت مشاوره برسد. این کار هم از نظر شخصیتی و هم از نظر حرفه ای بسیار کار اشتباهی است و یک کلینیک مشاوره خوب باید این موارد را به صورت کامل مد نظر قرار دهد و برای زمان مراجعه کنندگان ارزش قائل باشد.

در صورتی که می خواهید مرکز مشاوره ای را انتخاب کنید و در انتخاب آن مردد هستید ما به شما توصیه می کنیم حتما یک بار به مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی رها مراجعه کنید و با استفاده از خدمات کلینیک قطعا برای مراجعه های بعدی خودتان متقاعد خواهید شد که مناسب ترین انتخاب را انجام داده اید.

کلینیک روانشناسی خوب در تهران کجاست؟

خب اگر از آن دسته افراد هستید که بعد از مطالعه تفاوت روانشناس و مشاور تصمیم به مراجعه به روانشناس را گرفته اید این قسمت از مقاله دقیقا مختص به شماست. سوالی که بسیاری از افراد امروزه بعد از این که میخواهند به یک روانشناس مراجعه کنند می پرسند این است که یک کلینیک روانشناسی خوب در تهران کجاست؟ یا شما می توانید یک کلینیک روانشناسی خوب به من معرفی کنید؟ یا با پرسیدن سوالاتی نظیر، آیا شما یک متخصص روانشناسی که خوب باشد را سراغ دارید؟ و یا اگر یک متخصص روانشناسی خوب سراغ دارید می شود به من معرفی کنید؟

قطعا پرسیدن این سوالات بسیار طبیعی است چرا که هر فردی برای هزینه ای که می خواهد بپردازد و همچنین زمانی که برای دریافت راهنمایی می خواهد بگذارد، ارزش قائل است. زمان و هزینه چیزی است که برای هر فردی مهم است و به همین دلیل است که افراد مختلف به دنبال یک کلینیک روانشناسی خوب و یا متخصص روانشناسی هستند. اگر به دنبال یک متخصص روانشناسی و یا کلینیک روانشناسی خوب در تهران هستید پیشنهاد ما این است که به کلینیک رها مراجعه کنید.

روانشناسان متخصص در درمان اختلال با سوابق کاری درخشان در درمان و بهبود بیماران و تجربه کاری بالا همگی گرد هم آمده اند تا در کلینیک روانشناسی رها برای حل مشکلاتتان میزبان شما باشند. در قسمت های بعدی می خواهیم درباره بهترین ها صحبت کنیم که بهترین روانشناس چه کسی هست و بهترین مشاور چه فردی می تواند باشد.

بهترین دکتر مشاوره چه فردی است؟

بهترین دکتر مشاوره از نظر ما فردی است که یک سری از آیتم ها را داشته باشد و یا رعایت کند. این آیتم ها شامل مسائل رفتاری و شخصیتی و همچنین کیفیت مشاوره و تجربه های مشاور می باشد. اگر بخواهیم به صورت کامل توضیح دهیم که بهترین دکتر مشاوره کیست، می توان گفت فردی است که احترام و شان فرد مراجعه کننده را حفظ می کند و از شوخی کردن های بیجا که ممکن است فرد مراجعه کننده را ناراحت کند خود داری می کند. به شغل خود کاملا آگاه است و در صورتی که یک مراجعه کننده مشکلی دارد که در حوزه کاری ایشان نیست به سرعت نسبت به راهنمایی وی اقدام می کند.

بهترین دکتر مشاوره فردی کیست

بهترین دکتر مشاوره فردی است که وجدان کاری را بر هر چیزی اولویت می داند و سعی می کند بهترین خدمات و راهنمایی را به مراجعه کننده خودش ارائه دهد. همیشه به روز باشد و از آخرین اطلاعات در زمینه کاری خودش آگاه باشد تا بتواند بهترین راهنمایی ها در انتخاب ها و تصمیم گیری ها را به افراد ارائه دهد. بهترین دکتر مشاوره می تواند مشاوری باشد که سوابق کاری درخشانی دارد و راهنمایی دادن به دیگران را از وظایف خود دانسته و به این موضوع افتخار می کند که می تواند در تصمیم گیری و انتخاب های یک فرد در زندگیش و جهت گیری و موفقیت وی موثر و مفید باشد.

یافتن بهترین دکتر مشاوره با توجه به مواردی که در بالاتر گفتیم این روزها کار سختی است، اما مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی رها این کار را از قبل به جای شما انجام داده است و نیاز نیست تا شما مجددا این مراحل را برای یافتن این چنین فردی طی کنید.

بهترین دکتر روانشناس کیست؟

شاید چیزی که در ادامه در مورد بهترین دکتر روانشناس می گوییم برایتان عجیب باشد، اما در واقع باید بدانید که بهترین دکتر روانشناس وجود خارجی ندارد. چرا این را می گوییم؟ همانطور که می دانید روانشناس با افکار خود به شکل گفتاری بر روی بیماری که نیاز به این خدمات دارد اثرگذاری خود را انجام می دهد. روانشناس نیز یک انسان است و فرد مراجعه کننده هم انسان، این تقابل انسانی و راحت بودن فرد مراجعه کننده با روانشناس مساله ای است که از  فردی با فرد دیگر متفاوت است و نمی توان گفت روانشناسی وجود دارد که همه مراجعه کننده های وی از او راضی هستند و از روند درمانی او نتیجه گرفته اند.

مورد بعدی که می شود به واسطه آن گفت فردی به عنوان بهترین دکتر روانشناس وجود ندارد، این است که تقریبا هیچ روانشناسی را نمی توانید پیدا کنید که در تمامی اختلال های روانی متخصص باشد و به همه آن ها به یک میزان مسلط باشد و تخصص و تجربه ای یکسان در همه آن ها داشته باشد. اگر در جایی هم عبارت بهترین دکتر روانشناس را شنیده یا دیده اید بدانید که چنین فردی وجود ندارد و در اصل ممکن است این موضوع صرفا یک جنبه تبلیغاتی داشته باشد. اما با این حال می توان به تجربه یک دکتر روانشناس و سوابق کاری او استناد کرد و با گذراندن یک جلسه درمانی با او، به این نتیجه رسید که این فرد برای ادامه روند درمانی شما بهترین گزینه می باشد یا اینکه لازم است به روانشناس دیگری برای ادامه روند درمان مراجعه کنید.

یک مزیت کلینیک روانشناسی این است که شما همزمان به چند روانشناس در یک مکان دسترسی دارید و در صورتی که از یک روانشناس رضایت نداشتید می توانید درخواست دهید تا جلسات بعدی شما با روانشناس دیگری ادامه پیدا کند.

روانکاو کیست؟ چه تفاوتی میان روانکاو و روانشناس وجود دارد؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که در کلینیک روانشناسی خاصی و یا جای دیگر نام روانکاو را دیده باشید و یا حداقل به گوشتان خورده باشد. تصوری که برخی از مردم درباره روانکاو دارند این است که روانکاو یک درجه از روانپزشک و روانشناس بهتر است. البته این نگاه شاید از یک جنبه درست باشد اما همیشه اینگونه نیست. ابتدا باید این موضوع را مشخص کنیم که روانکاو یک روانشناس است که دوره های آموزشی روانکاوی را گذرانده است. بنابراین روانکاو یک مشاور نیست و یک روانشناس می باشد.

اما تنها فرق میان روانکاو و روانشناس همان گذراندن دوره آموزشی 4 ساله روانکاوی نیست. بلکه یک روانکاو به نسبت روانشناس نگاه جزئی تر و ریشه ای تری به اختلالات دارد و حتی در برخی موارد به جای درمان یک اختلال ابتدا سعی می کند ریشه آن را درون ذهن ناخودآگاه بیمار شناسایی کرده و پس از شناسایی عامل مشکل اقدامات درمانی برای بیمار را انجام می دهد. بسیاری از افراد این سوال را دارند که آیا روانکاو دارو تجویز می کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت خیر. اگر روانکاو همان روانشناسی باشد که دوره های روانکاوی را گذرانده باشد مجاز به تجویز دارو برای بیمار نیست و این کار مختص روانپزشکان می باشد.

اما درمان های روانکاو بسیار ریشه ای تر از درمان های دارویی رایج می باشد که توسط روانپزشکان ارائه می گردد. نمی توان تاثیر دارو درمانی در درمان اختلالات اعصاب و روان را انکار کرد و حتی گاهی روانکاو ها نیز به مراجعه کنندگان خود توصیه می کنند که در کنار درمان با روانکاوی از دارودرمانی نیز استفاده کنند تا حال بیمار خیلی زودتر بهبود پیدا کند. بنابراین نگاه یک روانکاو با یک روانشناس مثبت نگر و یا روانشناس شناختی رفتاری و … قطعا متفاوت است.

یک روانکاو خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک روانکاو خوب همانند بهترین دکتر روانشناس شاید عبارت نا صحیحی باشد و شاید شما یک روانکاو خوب صد در صدی نتوانید پیدا کنید چرا که همانطور که در بحث بهترین دکتر روانشناس هم گفتیم هر فرد ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی متفاوتی دارد و ممکن است فردی که از نظر 9 بیمار به عنوان یک روانکاو خوب در نظر گرفته می شود توسط دو بیمار بدترین روانکاو معرفی شود.

بنابراین در این جا چون شاهد روابط نزدیک انسانی هستیم نباید توقع داشته باشیم که یک روانکاو خوب صد در صدی پیدا کنیم که مورد پسند و دلخواه تمامی افراد باشد. اما به صورت کلی یک روانکاو اگر یک سری شرایط را دارا باشد می توان گفت که یک روانکاو خوب محسوب می شود و تا حد زیادی می توان روی وی و روند درمانی ای که ارائه می دهد حساب باز کرد.

در زیر به معرفی این موارد می پردازیم:

 • یک روانکاو خوب فردی است که متواضع و صبور باشد و با دقت و ریزبینی مشکلات بیمار را بشنود و نسبت به ریشه یابی آن ها اقدام کند.
 • نباید بیمار را قضاوت کند، هر چند که از نظر خودش بیمار یک کار کاملا اشتباه و یا غیر اخلاقی انجام داده باشد. وی باید با بیمار همدل باشد.
 • روانکاو خوب باید مهارت های کلامی و ارتباطی خوبی داشته باشد تا بتواند به سرعت با بیمار ارتباط برقرار کند.
 • قابل اعتماد و رازدار باشد و اطلاعات و رازهای بیمار را در جایی یا در بین بستگان او افشا نکند.

البته این ها بخشی از ویژگی هایی بود که می توانید برای بررسی خوب بودن یک روانکاو مد نظر قرار دهید و قطعا موارد دیگری نیز هستند که از نظر شما اهمیت بالایی دارند و برای انتخاب یک روانکاو خوب به آن موارد توجه می کنید و بر اساس آن به یک روانکاو برچسب خوب یا بد بودن را می زنید.

خدمات مشاوره و روانشناسی قابل ارائه در کلینیک رها

کلینیک روانشناسی و مشاوره رها بصورت تخصصی برای کودک و نوجوان و بزرگسال خدمات بسیاری ارائه می نماید از جمله این خدمات عبارتند از:
– روان درمانی فردی
– رفتاردرمانی
– مشاوره ازدواج
– مشاوره خانواده
– مشاوره زناشویی ، جنسی
– سکس تراپی
– مشاوره شغلی
– مشاوره تحصیلی
– مشاوره خیانت
– مشاوره طلاق
– روان درمانی و مشاوره کودک و نوجوان
– مشاوره تلفنی
– نوروفیدبک و بیوفیدبک
– تحریک الکتریکی مغز
– آزمونهای سلامت روان از قبیل هوش و شخصیت و..

در ادامه این بخش به معرفی تعدادی از خدمات که در مشاوره و روانشناسی در این مجموعه ارائه می شود می پردازیم و در مورد آن ها توضیحات مختصری نیز ارائه خواهیم داد.

مشاوره خانواده

همانطور که می دانید قطعا در هر خانواده ای یک سری تعارضات و استرس ها شکل می گیرد که اگر به درستی مدیریت نشوند ممکن است به سلامت روانی اعضای خانواده آسیب بزند و باعث مشکلات بزرگ تری نظیر اعتیاد، ایجاد اختلالات روانی و افسردگی های مزمن و … در میان اعضای خانواده شود. قطعا یک متخصص مشاوره خانواده برای هر خانواده ای لازم و ضروری است تا به صورت منظم اعضای خانواده را در زمینه های مختلف یاری دهد.

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده بیشتر از نظر پیشگیری از بروز برخی مشکلات اهمیت دارد و بحث درمان بحث دیگری است که توسط روانشناس دیگر هم می تواند انجام پذیرد. بنابراین برای اینکه از بروز مشکلات و اختلالات روانی، اعتیاد و سایر مسائل و مشکلات در خانواده جلوگیری کنیم، می توانیم از یک متخصص مشاوره خانواده بهره بگیریم. به صورت کلی مشاوره خانواده مسائل زیادی را در بر می گیرد که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

در صورتی که این موارد را درون خانواده مشاهده کردید، لازم است تا به سرعت از خدمات مشاوره خانواده استفاده کنید تا از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری به عمل آورید.

 • اگر فرزندانتان در مسائل مدرسه مشکلاتی پیدا کرده اند، یا دچار اعتیاد به مواد مخدر شده اند.
 • به وجود آمدن ناگهانی بیماری مضمن برای یکی از اعضای خانواده یا مرگ ناگهانی آن ها
 • خشونت هایی که در خانواده رخ می دهد.
 • مشکلات رفتاری و شخصیتی کودک خانواده
 • مشکلات میان فرزندان
 • اختلاف نظر در مورد مسائل مالی که منجر به بروز مشکلات دیگر می شوند.
 • خیانت یکی از زوجین و یا طلاق

موارد بالا از مهم ترین مسائلی هستند که می توانید برای حل آن ها یا حتی جلوگیری از آن ها از یک متخصص مشاوره خانواده کمک بگیرید. مشاوره خانواده یکی از خدماتی است که در کلینیک روانشناسی انجام می شود.

مشاوره ازدواج

در کلینیک روانشناسی مشاوره ای تحت عنوان مشاوره ازدواج وجود دارد که از خدماتی است که برای ازدواج یک امر مفید و شاید ضروری محسوب می شود و از خیلی موارد که باعث جدایی و مشکلات دیگری که ممکن است بعدها در خانواده به واسطه انتخاب غلط به وجود آید جلوگیری می کند. در گذشته که مشاوره ازدواج وجود نداشت خانواده ها برای شناخت و آشنایی بیشتر از دوستان و آشنایان مشترکشان و تجربه دیدار با فرد مورد نظر بهره می گرفتند و یا اینکه به واسطه تحقیق در میان همسایه های فرد مقابل به نوعی اطلاعات بیشتری در مورد نحوه زندگی کردن فرد مقابل کسب می کردند.

اما امروزه با توجه به تغییرات گسترده ای که در نحوه زندگی ها به وجود آمده است و همچنین تغییر فرهنگ ازدواج دیگر این موارد مرسوم نیستند یا به شدت کم رنگ شده اند. حتی اگر این موارد هنوز هم در میان خانواده شما رواج دارد باز هم باید مشاوره ازدواج را جدی بگیرید. مساله ازدواج یک مساله بسیار مهم است که هر چقدر هم شما از طرف مقابل شناخت و اطلاعات داشته باشید باز هم ممکن است زوایای پنهانی وجود داشته باشند که به آن ها توجه نکنید و در آینده به واسطه توجه نکردن به همین موارد دچار ضربه های روانی و احساسی بسیار سنگینی شوید.

در قسمت زیر اهدافی که برای بهترین مشاوره ازدواج از نظر روانشناسان اهمیت دارد را به صورت مختصر بیان می کنیم:

 • آمادگی هر یک از زوجین برای ازدواج
 • بررسی سلامت روان زوجین
 • کمک به انتخاب همسر مناسب
 • ارزیابی برای شناخت مهارت های زندگی و آموزش آن به زوجین
 • آموزش وظایف و نقش زوجین در زندگی به عنوان همسر
 • بررسی ویژگی های مشترک و تفاوت میان خانواده های زوجین و ارائه آموزش برای رویارویی با شرایط های چالش بر انگیز

مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی یا همان سکستراپی یکی از خدمات مهمی است که در یک کلینیک روانشناسی خوب ارائه می گردد. با توجه به اینکه منشا بسیاری از مشکلات زوجین، نارضایتی جنسی از همسر می باشد لذا دریافت مشاوره زناشویی یا سکستراپی اهمیت بسیار بالایی در حل این مشکلات دارد. در مشاوره زناشویی یا سکستراپی ممکن است متخصص تشخیص دهد که شما نیاز به آموزش هایی دارید که بتوانید به صورت مفید تر و بهتر و موثرتر در زندگی جنسی خود عمل کنید، بنابراین این آموزش ها را به شما ارائه می دهد.

حتی ممکن است روابط جنسی میان زوجین از نوع نا سالم و آزاردهنده باشد که در این صورت متخصص زناشویی یا یک سکستراپ خوب در این بین با ارائه آموزش ها و راهکار هایی سعی می کند که این روابط را به روابطی سالم و لذت بخش برای طرفین تبدیل کند. اما به هر صورت در هر خدمات روانشناسی و مشاوره مشکلات شایعی وجود دارند که عده زیادی برای آن موارد به مشاوره روی می آورند.

از جمله این موارد در زمینه مشاوره زناشویی یا سکستراپی نزد متخصص زناشویی عبارتند از:

اختلال ارگاسم در بانوان

مشکل انزال دیررس یا زودرس در آقایان

این موارد از شایع ترین مشکلات زناشویی هستند که زوجین به خاطر آن ها اقدام به دریافت مشاوره زناشویی یا سکستراپی می کنند. معمولا بهترین متخصص زناشویی یا یک سکستراپ خوب متخصصی است که با توجه به صحبت های زوجین در اولین فرصت مشکلات اساسی را تشخیص دهد و نسبت به آموزش دادن روش های صحیح و سالم و رفع مشکل آن ها اقدام کند.

در کلینیک روانشناسی رها شما می توانید با بهره گیری از بهترین متخصص زناشویی یا سکستراپ خوب، مشکلات خود را در این زمینه حل کنید و زندگی سالم تر و لذت بخشی را با همسرتان تجربه کنید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

-- بارگیری کد امنیتی --


logo-11

درمانگاه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان رها با مجوزهای قانونی و تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد که این درمانگاه بصورت چند تخصصی و خصوصی می باشد و حجم اصلی بیماران مراجعه کننده به این درمانگاه را بزرگسالان ، کودکان و نوجوانان مبتلا به بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی، تشکیل می دهند.

تماس با ما
آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی خیابان 12 گاندی، پلاک 2534، طبقه 2، درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان رها
تلفن : 88787951 021 ( 4 خط )

طراحی سایت و پشتیبانی توسط تیم پیام بازرگانی

تماس با ما