آزمایشگاه روانسنجی

آزمایشگاه روانسنجی

آزمایشگاه روان سنجی درمانگاه مغز و اعصاب و روان رها سعی بر این داشته است که از طریق آزمون های روانی و توانایی، این ویژگی ها را به طور عینی تر ارزیابی کرده تا متخصصان حوزه سلامت روان بتوانند راهکارهای درمانی مناسبی ارائه نمایند.

پیچیدگی های ذاتی و غیر قابل مشاهده ویژگی های روانی انسان در دهه های گذشته موجب شده بود که درک درستی نسبت به شناخت وی حاصل نشود و در صورت وجود یک مشکل نتوان به وی کمک کرد. همچنین با توجه به چندجانبه بودن ویژگی های روانی حتی متخصصین حوزه روان شناسی هم به صورت صددرصد توانایی تشخیص درست مشکلات رفتاری انسان را نداشته و برای دقت تشخیص و ارائه راهکارهای مناسب برای درمان از آزمون ها استفاده می کنند .

آزمایشگاه روان سنجی برای اعتلای اهداف بلند مدت ، سعی بر این داشته است که با تهیه آزمون های به روز و تخصصی به منظور تشخیص درست و دقیق و البته ارائه راهکارهای مناسب به متخصصین حوزه روان شناسی در همه حوزه های مرتبط، فرایند درمان را با سرعت بهتر و کیفیت بالاتری انجام دهد که این خود به نحوی موجب کوتاه تر شدن زمان درمان و البته کاهش هزینه های درمانی می گردد.

 

همچنین آزمایشگاه روان سنجی با داشتن افراد متخصص در حوزه سنجش و اندازه گیری سعی بر این داشته است تا به سازمان ها، بانک ها، مدارس و … به عنوان مهم ترین ارکان جامعه در انتخاب نیروی انسانی مناسب و کارآمد  کمک کند چرا که نیروی انسانی اصلی ترین بخش سرمایه هر سازمانی است.

 

لازم به ذکر است که آزمایشگاه روانسنجی رها  با داشتن آزمون های اختصاصی همچون آزمون های ارزیابی سلامت روان، ارزیابی سلامت جنسی مردان و زنان، ازمونهای هوش ، آزمونهای شخصیت، آزمونهای حافظه، آزمونهای استعدادیابی، آزمونهای تشخیصی و.... در تلاش است تا به افرادی که مشکلاتی در همه جنبه های روانی و شناختی دارند کمک کند.

 

استعدادیابی از جمله حوزه های پرچالش برای سنجش ویژگی های زیر بنایی هر شغل است که در این زمینه نیز با داشتن آزمون های اختصاصی سعی بر سنجش دقیق توانایی های زیربنایی و ویژگی های شخصیتی لازم برای هر شغل دارد. همچنین این آزمایشگاه در استعدادیابی در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در حیطه تحصیلی و شغلی گام های مهمی بر داشته است.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن