بهترین کلینیک سردرد در تهران کدام است؟

23 مرداد, 781 0
-کلینیک-سردرد.webp
یادت نره امتیاز بدی!

بهترین کلینیک سردرد مجموعه ای است که به صورت تخصصی در زمینه تشخیص انواع سردردها و درمان آن ها در کم ترین زمان فعالیت می کند. سردرد از جمله بیماری های بسیار شایع است که نه سن می شناسد و نه موقعیت.

به طوری که بسیاری از افراد ممکن است به صورت دوره ای یا گاهی اوقات طی مدت طولانی به هر دلیلی این مشکل را در زندگی خود تجربه کنند. برخی از سردردها به آسانی و بعضی دیگر با روش های خاص درمان می شوند.

اما مهم ترین نکته این است که برای درمان این بیماری به کلینیکی مراجعه شود که پزشکانی متخصص در این زمینه داشته باشد و به بهترین شکل مشکل را برطرف کند. به همین دلیل اولین قدم برای درمان سردردها، آشنایی با بهترین کلینیک در این زمینه و خدمات آن است. بدین صورت دیگر نگران استفاده از شیوه های درمانی نامناسب و عوارض آن ها نیز نخواهید بود.

بهترین کلینیک سردرد را چگونه پیدا کنیم؟

سردرد نوعی بیماری بسیار رایج در سنین، موقعیت های مکانی و افراد مختلف است که به دلایل گوناگونی بروز پیدا می کند. به همین خاطر سردردهای مختلفی وجود دارد و هر یک به شکل خاصی جلوه می کنند. با توجه به شیوع زیاد این بیماری در سالیان گذشته تا به اکنون، پزشکان و کلینیک های بسیاری در زمینه درمان آن فعالیت می کنند.

بهترین کلینیک سردرد را چگونه پیدا کنیم؟
کافی ست با کلینیک تخصصی مغز و اعصاب رها برای یافتن بهترین متخصص سردرد تماس بگیرید.

چنان که هر یک با روش های خاص به تشخیص و درمان انواع سردرد می پردازند. از آنجا که تعداد کلینیک های فعال در این زمینه کم نیست، بسیاری از افراد برای انتخاب درست دچار سردرگمی می شوند. این در حالی است که بهترین کلینیک ها و مراکز درمان این بیماری ویژگی های به خصوصی دارند.

چنان که در صورت آشنایی با این خصوصیات از جمله موارد زیر، به آسانی می توانید بهترین مجموعه را برای درمان خود پیدا و به آن مراجعه کنید:

درمان توسط پزشکان مجرب و متخصص

مهم ترین عامل تاثیرگذار بر درمان صحیح بیماری ها از جمله سردرد این است که معاینه و درمان شما توسط پزشکی متخصص و مجرب انجام شود. به همین دلیل می توان گفت بهترین کلینیک سردرد، مرکزی است که متخصص ترین پزشکان با سوابق کاری قابل توجه در آن مشغول باشند.

زیرا بدین شکل پزشک متخصص سردرد در زمان کوتاه و به آسانی می تواند منشا درد شما را پیدا کند و هرگز نگران تشخیص اشتباه نخواهید بود. همچنین با توجه به تجربه و سابقه ای که در این زمینه دارند، بدون تردید بهترین شیوه را برای درمان شما انتخاب می کنند.

این در صورتی است که در برخی از کلینیک ها پزشکانی فعالیت می کنند که به دلیل تازه کاری یا بی دقتی بیماران را موش آزمایشگاهی فرض می کنند. بدین شکل که از اولین شیوه هایی که به ذهن می آید برای درمان استفاده می کنند تا متوجه شوند دقیقا کدام روش بهتر است.

بنابراین اگر نمی خواهید دچار این مشکل شوید و سردردها امان شما را بریده اند، با مراجعه به کلینیکی که بهترین دکتر سردرد در تهران را دارد، خود را به خوبی درمان کنید.

دارای تجهیزات به روز برای تشخیص سردرد

یکی از نکات قابل توجه در رابطه با درمان خوب و سریع سردرد این است که به دستی تشخیص داده شود. تشخیص این مشکل اگرچه در ابتدا سرپایی است اما در این راستا برای تشخیص دقیق تر از روش های به خصوصی استفاده می شود.

این روش ها از جمله سی تی اسکن، ام آر آی وغیره نیازمند تجهیزات مخصوص به خود هستند. به همین خاطر می توان گفت بهترین کلینیک سردرد مجموعه ای است که تمامی این تجهیزات را داشته باشد. همچنین بهتر است مرکزی که به آن مراجعه می کنید از جدیدترین امکانات در این راستا استفاده کند.

در این صورت به هیچ عنوان با مشکلاتی اعم از تشخیص نادرست و تجویز داروهای نامناسب برای مشکل شما مواجه نخواهید شد.

استفاده از شیوه های مختلف درمان بر اساس علم روز دنیا

امروزه از روش های مختلفی برای درمان انواع بیماری ها مانند سردرد استفاده می شود. به طوری که از جمله این شیوه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارودرمانی؛
 • رفتار درمانی؛
 • درمان با استفاده از طب سنتی؛
 • بوتاکس؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

 بنابراین توصیه می کنیم برای درمان سریع تر مشکل خود، کلینیکی را انتخاب کنید که پزشکان آن با تمامی روش هایی جدید و به روز دنیا آشنایی داشته باشند. زیرا به عنوان مثال گاهی اوقات ممکن است منشا سردرد شما با دارو برطرف نشود و نیازمند روشی برای رفع استرس های خود باشید.

در این صورت پزشک با مدیتیشن و شیوه هایی از این قبیل نسبت به درمان اقدام می کند. بدین شکل درمان مشکل شما طی پروسه ای کوتاه انجام می شود و مجبور به مراجعه به پزشکان دیگر نخواهید بود. پس می توان گفت یکی دیگر از خصوصیات بهترین کلینیک سردرد در تهران، استفاده از روش های جدید درمانی در آن است.

دارای روش های آسان برای دریافت نوبت

برای انتخاب بهترین کلینیک نه تنها باید پزشکان، روش ها و تجهیزات آن را در نظر داشته باشید بلکه نوبت دهی در آن بسیار حائز اهمیت است. این روزها پزشکان متخصص و مشهور، مراجعان بسیاری دارند. به همین دلیل دریافت نوبت ویزیت از آن ها بسیار دشوار است.

چنان در موارد بسیاری برای دریافت نوبت باید تنها به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید و ساعت ها آنجا بمانید. بنابراین باید گفت یکی دیگر از خصوصیات بهترین کلینیک های فعال در زمینه درمان انواع سردردها، نوبت دهی آسان است.

کلینیکی را انتخاب کنید که روش های مختلفی از جمله موارد زیر را برای دریافت نوبت داشته باشد:

 • نوبت دهی تلفنی؛
 • نوبت دهی آنلاین.

در صورت انتخاب کلینیکی با این امکانات مانند کلینیک فوق تخصصی رها دیگر دغدغه شما چگونگی دریافت نوبت نخواهد بود. چراکه تنها طی یک تماس کوتاه یا با کمک امکانات ثبت سفارش آنلاین به راحتی از پزشک مورد نظر نوبت ویزیت دریافت می کنید.

بدین شکل ضمن درمان در بهترین کلینیک سردرد تهران دیگر از انتظار در ترافیک های طولانی تهران برای رسیدن به مرکز و انتظار در آنجا در امان خواهید بود.

انتظار کوتاه مدت در صفوف نوبت درمان

این روزها به همان اندازه که نوبت دهی پزشکان متخصص دشوار است و زمان زیادی می گیرد، انتظار در صفوف نوبت برای درمان نیز دشواری دارد. چرا که با توجه به حجم زیاد مراجعان، در هر روز تعداد زیادی نوبت داده می شود و مجبور به انتظار خواهید بود.

اما باید بدانید با مراجعه به بهترین کلینیک دیگر خبری از انتظارهای طولانی مدت در صفوف نوبت نیست. البته این بدان معنا نیست که این کلینیک ها مراجعان کمتری دارد بلکه آن ها از بهترین روش ها برای انتظار کمتر بیماری استفاده می کنند.

چنان که اگر برای درمان سردرد خود در این کلینیک ها نوبت ویزیت دریافت کنید، دقیقا در زمان ذکر شده ویزیت خواهید شد. این نشان از دقت عمل و میزان اهمیت زمان و رفاه مراجعان برای این کلینیک ها است. بنابراین اگر شما نیز از ماندن در صفوف نوبت به عجز آمده اید، با وجود این کلینیک ها دیگر جای نگرانی وجود ندارد.

دریافت هزینه مناسب

علاوه بر آنچه تا بدین جا گفته شد، یکی دیگر از خصوصیات بهترین کلینیک سردرد این است که هزینه مناسبی در برابر خدمات خود دریافت می کند. برخلاف تصور بسیاری از افراد در بهترین مراکز درمانی نباید هزینه زیادی برای ویزیت و درمان دریافت شود.

چراکه بیماری ها در واقع اتفاقات ناگهانی هستند که درمان آن نباید تحت الشعاع میزان بودجه فرد و هزینه ها قرار گیرد. به همین خاطر در بهترین کلینیک ها تلاش می شود تا حد امکان مبلغ مناسبی را برای ویزیت، روش های تشخیص بیماری و حتی درمان در نظر بگیرند.

در این رابطه جالب است بدانید برخلاف بسیاری از مراکز درمانی در این کلینیک ها بیمه تاثیر زیادی بر هزینه ها دارد. به طوری که با قرارداد با بیمه های مختلف سعی می کنند به افرادی که تحت پوشش آن بیمه ها هستند، کمک کنند.

بدین شکل میزان قابل توجهی از هزینه ها برای مراجعان کاهش پیدا می کند. بنابراین اگر تحت پوشش بیمه خاصی هستید، با مراجعه به بهترین کلینیک ها حتی از بابت هزینه درمان خود نگرانی نخواهید داشت.

خدمات بهترین کلینیک متخصص سردرد چیست؟

اگر به دنبال بهترین کلینیک سردرد برای درمان مشکل خود هستید، ناگفته نماند که این مراکز علاوه بر خصوصیات ذکر شده از نظر خدمات نیز با دیگر مجموعه ها متفاوت هستند. به طوری که معمولا بهترین کلینیک ها با خدمات بی نظیر و در عین حال متعدد خود شناخته می شوند. بنابراین برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی این خدمات می پردازیم:

خدمات بهترین کلینیک متخصص سردرد چیست؟
کلینیک رها دارای ویژگی های زیادی در زمینه درمان سردرد می باشد.

درمان انواع مختلف سردرد

مهم ترین خدمات این مراکز این است که پزشک، امکانات و تجهیزات لازم برای تشخیص و درمان انواع مختلف سردردها را دارند. زیرا سردردها با توجه به منشا، علائم و دیگر ویژگی های آن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

چنان که اگر برای درمان خود به بهترین کلینیک مراجعه نکنید، این احتمال وجود دارد که در صورت تشخیص نوع سردرد، پزشک از درمان سر باز زند. زیرا بسیاری از پزشکان توانایی درمان انواع سردردها را ندارند.

در این صورت مجبور به مراجعه به پزشکان و مراکز دیگر می شوید. بدین شکل نه تنها پروسه درمان شما طولانی می شود بلکه هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید. این در حالی است که با مراجعه به بهترین کلینیک سردرد انواع سردردها از جمله موارد زیر درمان می شوند:

 • سردردهای میگرنی؛
 • خوشه ای؛
 • هورمونی؛
 • ناشی از فعالیت زیاد؛
 • سردردهای ثانویه.

ارائه خدمات درمان منشا سردردها

مراکزی که در زمینه درمان این بیماری فعالیت می کنند، در کنار آن خدمات دیگری مانند درمان میگرن با نوار مغز را نیز دارند. چنان که اگر منشا سردرد تشخیص داده شود، در بسیاری موارد امکان درمان آن در همان کلینیک وجود دارد. زیرا در بسیاری موارد منشا سردرد هیچ ارتباطی با درمان های مربوط به سردرد ندارد.

به عنوان مثال بسیاری از سردردها ممکن است ناشی از استرس زیاد، بی خوابی وغیره باشند. در این صورت اگر کلینیک منتخب شما خدماتی در راستای درمان بی خوابی یا استرس نداشته باشد، مجددا برای درمان باید به مرکز دیگری مراجعه کنید.

اما بهترین کلینیک ها به گونه ای هستند که به صورت تخصصی در زمینه مغز، اعصاب و روان فعالیت می کنند. به همین دلیل برای تمامی منشاهای سردرد درمان دارند. بدین شکل با کمک پزشکان همان کلینیک می توانید به طور کلی منشا مشکل خود را برطرف کنید.

در این صورت دیگر نیازی به مصرف داروهای مسکن برای سردرد نیست. ضمن اینکه با تشخیص منشا بیماری و درمان آن دیگر هرگز خبری از سردرد نخواهد بود.

کلینیک رها، بهترین کلینیک سردرد در تهران

شاید حال که با خصوصیات و خدمات بهترین کلینیک در زمینه درمان انواع سردرد آشنا شدید، بپرسید کدام مجموعه واجد این ویژگی ها است؟ در این رابطه باید بدانید کلینیک فوق تخصصی رها یکی از کلینیک های برتر تهران در زمینه درمان انواع سردرد است.

کلینیک رها، بهترین کلینیک سردرد در تهران
کلینیک رها، بهترین کلینیک سردرد در تهران

کلینیک ها یک مجموعه چند تخصصی و فعال در زمینه مغز، اعصاب و روان است. مجموعه رها علاوه بر ویژگی های بهترین کلینیک، خدمات کم نظیری دارد که عبارت هستند از:

 • نوار عصب و عضله؛
 • نوار مغزی؛
 • نوروفیدبک و بیوفیدبک؛
 • نقشه برداری مغزی؛
 • تحریک الکتریکی مغز؛
 • داخلی مغز و اعصاب؛
 • جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات؛
 • درمان مشکلات خواب؛
 • روانپزشکی بزرگسالان و کودکان؛
 • روانشناسی و مشاوره خانواده؛
 • سلامت جنسی؛
 • فیزیوتراپی؛
 • گفتار درمانی؛
 • و آزمون های روانشناختی.

بنابراین با تکیه بر این خدمات در صورتی که منشا سردرد شما مربوط به خواب، مشکلات روانشناختی یا حتی مغزی باشد، به راحتی در کلینیک ما درمان می شود.

قرارداد با بیمه های مختلف

یکی دیگر از خدمات کلینیک رها این است که با بیمه های مختلفی قرارداد دارد و تعداد آن ها به بیش از 20 بیمه می رسد. بدین شکل شما تحت پوشش هر یک از آن ها از جمله موارد زیر باشید، در بهترین کلینیک سردرد با هزینه مناسب درمان می شوید:

 • آسیا؛
 • ایران؛
 • دانا؛
 • سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح؛
 • البرز؛
 • کوثر؛
 • کمک رسان ایران؛
 • بیمه ما؛
 • پارسیان؛
 • رازی؛
 • سامان؛
 • سینا؛
 • ملت.

علاوه بر این ها اگر تحت پوشش بیمه بانک های مرکزی، سامان، ملت، کشاورزی، تجارت، سپه، پارسیان، صادرات و پاسارگاد باشید نیز درمان شما در رها قیمت مناسبی خواهد داشت.

مشاوره رایگان

یکی از خدمات قابل توجه کلینیک رها این است که برای مراجعان خود مشاوره رایگان دارد. به طوری که به صورت تلفنی یا آنلاین و از طریق واتساپ می توانید سوالات خود را بپرسید. سپس مشاوران متخصص ما در کم ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود و هر آنچه درباره سردرد باید بدانید را به اطلاع شما می رسانند.

نوبت دهی آنلاین

رها برای رفاه حال مراجعان و احترام به زمان آن ها شرایط خاصی را فراهم کرده است. چنان که با مراجعه به بخش نوبت دهی آنلاین در سایت ما، می توانید تنها با چند کلیک نوبت خود را رزرو کنید. در این صورت برای رزرو یک نوبت ویزیت در بهترین کلینیک تهران مجبور به مراجعه حضوری نخواهید بود.

در این صورت علاوه بر اینکه از ترافیک های تهران در امان می مانید، در کوتاه ترین زمان و بدون هیچ معطلی نوبت شما رزرو می شود. ضمن اینکه اگر در ساعت ذکر شده در زمان نوبت دهی در کلینیک حضور پیدا کنید، دقیقا در همان زمان و بدون انتظار طولانی ویزیت می شوید.

کلام آخر

سردرد بیماری بسیار رایجی است که تعداد زیادی از افراد در سنین مختلف درگیر آن می شوند. به همین خاطر مراکز درمانی بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند اما برای درمان صحیح باید به بهترین کلینیک مراجعه شود.

بهترین مراکز فعال در زمینه درمان انواع سردردها دارای پزشکان متخصص و تجهیزات به روز برای تشخیص و درمان این بیماری هستند. همچنین در این کلینیک ها از بهترین روش های جدید دنیا برای درمان استفاده می شود.

علاوه بر این ها این کلینیک ها نوبت دهی آسانی دارند و بدون انتظار در صفوف طولانی با هزینه مناسب ویزیت می شوید. درمان انواع سردردها و درمان منشا بروز آن ها به صورت تخصصی از جمله خدمات قابل توجه بهترین کلینیک سردرد مانند رها است.

در کلینیک رها طرف قراردادهای بیش از 20 بیمه با قیمت مناسب درمان می شوند و می توانند از خدمات مختلف بهره مند شوید. با چند کلیک در سایت رها مشاوره رایگان و نوبت ویزیت خود را دریافت کنید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

-- بارگیری کد امنیتی --


logo-11

درمانگاه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان رها با مجوزهای قانونی و تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد که این درمانگاه بصورت چند تخصصی و خصوصی می باشد و حجم اصلی بیماران مراجعه کننده به این درمانگاه را بزرگسالان ، کودکان و نوجوانان مبتلا به بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی، تشکیل می دهند.

نوشته های اخیر

تماس با ما
آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی خیابان 12 گاندی، پلاک 2534، طبقه 2، درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان رها
تلفن : 88787951 021 ( 4 خط )

طراحی سایت و پشتیبانی توسط تیم پیام بازرگانی

تماس با ما