بهترین مرکز نوار مغز تهران کجاست؟ و در آن نوار مغز چقدر طول می کشد؟

30 فروردین, 782 0
نوار-مغز-چقدر-طول-می-کشد؟.webp
یادت نره امتیاز بدی!

این که نوار مغز چقدر طول می کشد و بهترین مرکز نوار مغز تهران کجاست از جمله سوالات رایجی است که در ذهن افرادی که باید نوار مغز انجام دهند ایجاد می شود. در این مطلب به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص مدت زمان نوار مغز و همچنین بهترین مرکز نوار مغز تهران پاسخ داده خواهد شد. پس با ما همراه باشید:

بهترین مرکز نوار مغز تهران کجاست؟

همه افراد دوست دارند خدماتی چون نوار مغز را از مرکزی دریافت کنند که دارای بهترین شرایط باشد و به این شکل ریسک خطا و همچنین عوارض انجام این تست را به حداقل برسانند. به طور کلی در پاسخ به این سوال که بهترین مرکز نوار مغز تهران کجاست باید برای انتخاب بهترین مرکز موارد زیر را در نظر داشت و طبق آن ها دست به انتخاب زد:نوار مغز چقدر طول می کشد؟

دارای مجوزها و تاییدیه های لازم

پیش از هر چیزی در انتخاب کلینیک نوار مغز باید مطمئن شوید که این مرکز به صورت رسمی و با دریافت مجوزهای لازم در این خصوص مشغول به فعالیت است و از سوی وزارت بهداشت به عنوان یک کلینیک معتبر شناخته شده است. توجه به این اصل کمک می کند که شما گول برخی از مراکز سودجو را نخورده و به طور مستقیم از یک مرکز معتبر و تخصصی خدمات نوار مغز را دریافت کنید.

برخورداری از تجهیزات پیشرفته و بروز

در قدم بعدی باید امکانات مرکز موردنظر بررسی شود. خیلی از مراکز اگر چه یک فضای درمانی بسیار قدیمی و باسابقه به نظر می رسند و افراد بسیاری نیز به همین دلیل به آن ها مراجعه می کنند اما دستگاه های لازم برای انجام یک نوار مغز تخصصی را نداشته و هنوز با تجهیزات و دستگاه های قدیمی این کار را انجام می دهند. این در حالی است که هر چه کیفیت دستگاه ها بیشتر باشد و تست نوار مغز با تجهیزات پیشرفته و به روزتر انجام شود دقت و سرعت تست بالاتر می رود.

وجود بهترین متخصصین در مرکز

انتظار می رود که در بهترین مرکز نوار مغز، از بهترین متخصصین دعوت به همکاری شده باشد تا همه چیز زیر نظر افرادی کاربلد، باسابقه و حرفه ای انجام شود و همچنین بایستی این متخصصین دارای اخلاقی خوش و رویی گشاده باشند تا استرس افراد در زمان انجام تست کمتر شود و این موضوع در رابطه با نوار مغز کودکان اهمیت خود را بیشتر نشان خواهد داد.

رعایت نکات بهداشتی

در مراکز درمانی بسیار مهم است که موارد بهداشتی به صورت کاملاً جدی رعایت شود و با توجه به استفاده از کلاهک متشکل از الکترودها و دراز کشیدن بیمار بر روی صندلی بسیار مهم است که همه چیز کاملاً بهداشتی و تمیز باشد و این موضوع را به خوبی از همان ابتدای ورود به یک مرکز می توان با نگاهی به اطراف متوجه شد.

قرارداد با بیمه های مختلف

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه بهترین مرکز نوار مغز تهران عقد قرار داد با بیمه های مختلف است. در واقع برای آن که هزینه های درمانی برای افراد مناسب تر شود نیاز است که یک مرکز نوار مغز با شرکت های بیمه مختلف از جمله موارد زیر قرارداد داشته باشد:

بیمه های موردپذیرش توسط بهترین مرکز نوار مغز تهران

 • بیمه آسیا
 • بیمه البرز
 • بیمه پاسارگاد
 • بیمه تجارت نو
 • بیمه ایران
 • بیمه ما
 • بیمه پارسیان
 • بیمه دانشگاه آزاد اسلامی
 • بیمه دانا
 • بیمه بانک سپه
 • بیمه سینا
 • بیمه بانک صادرات ایران
 • بیمه کوثر
 • بیمه صندوق کشاورزی
 • بیمه ملت
 • بیمه سامان
 • بیمه کمک رسان ایران

نوار مغز چقدر طول می کشد؟

به طور کلی این که نوار مغز چقدر طول می کشد به شرایط مختلفی بستگی دارد و ممکن است برای هر فرد و در هر مرکز این مدت زمان متفاوت باشد. از عوامل موثر در مدت زمان انجام نوار مغز می توان به موارد زیر اشاره نمود:نوار مغز چقدر طول می کشد؟

 • نوع نوار مغز موردنیاز
 • شرایط فرد
 • نوع دستگاه ها و تجهیزات
 • عملکرد پزشک
 • میزان معطلی در انتظار نوبت

هر کدام از این عوامل باعث می شوند مدت زمان نوار مغز کمتر یا بیشتر شود و این به شما بستگی دارد که چه مرکزی را برای انجام تست نوار مغز انتخاب کنید. در واقع وقتی شما برای انجام این تست به سراغ بهترین مرکز می روید با توجه به استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها، وجود بهترین متخصصین و همچنین عدم انتظار برای نوبت به دلیل امکان دریافت اینترنتی نوبت، مدت زمان انجام تست نوار مغز بسیار کمتر خواهد شد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن نوار مغز بگیرید.

آیا انجام نوار مغز باعث آسیب دیدگی مغز می شود؟

یکی از نگرانی های افراد در رابطه با انجام نوار مغز، در رابطه با احتمال آسیب دیدگی مغز در این تست است. این در حالی است که این روش، کاملاً ایمن است و تنها در آن فعالیت مغز توسط الکترودها ثبت شده و به هیچ عنوان خطر صدمه دیدن مغز و همچنین برقی گرفتگی وجود ندارد. تنها برخی خطرات بسیار جزئی ممکن است بنابر شرایط پزشکی بسیار خاص، بیمار را تهدید کند و آن را هم می توان با انجام این تست در بهترین مرکز نوار مغز تهران و همچنین کاهش زمان انجام آن با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و توصیه های لازم، به حداقل رساند.

کلینیک رها؛ بهترین مرکز نوار مغز تهران

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان رها یکی از بهترین مراکز نوار مغز تهران است که به صورت کاملاً رسمی و با اخذ مجوزهای قانونی، تحت نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی فعالیت دارد و بهترین خدمات را در زمینه بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی ارائه می دهد. در ادامه مهم ترین دلایلی که نشان می دهند این مرکز بهترین کلینیک نوار مغز تهران است را با هم بررسی خواهیم نمود:بهترین مرکز نوار مغز تهران کجاست؟

انجام خدمات نوار مغز برای تمامی سنین

فرقی نمی کند که شما قصد انجام نوار مغز برای خود، والدین یا حتی فرزند خود را داشته باشید. این مرکز خدمات حرفه ای تست نوار مغز را برای افراد در تمامی سنین انجام داده و حتی در این مرکز امکان انجام تست نوار مغز کودکان نیز وجود دارد.

مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های نوار مغز

در کلینیک تخصصی رها، همواره برای ارائه خدماتی دقیق تر و حرفه ای تر از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می شود و به همین دلیل شما در این مرکز یک تست نوار مغز دقیق و سریع را تجربه خواهید نمود.

برخورداری از بهترین پزشکان ایران

در این کلینیک حرفه ای ترین و باتجربه ترین پزشکان گرد هم آمده اند تا شما عزیزان تحت نظارت کامل آن ها مناسب ترین تست نوار مغز را براساس نیاز خود دریافت کنید.

دارای محیطی حرفه ای و بهداشتی

محیط کلینیک رها یکی از حرفه ای ترین محیط های درمانی است و مسئله بهداشت در این مرکز به بهترین شکل مورد توجه قرار گرفته و بیماران این امکان را داشته تا در محیطی تخصصی و تمیز و بهداشتی خدمات موردنیاز خود را دریافت نموده و دچار هیچ نوع مشکلی نشوند.

قرارداد با بیشتر از 20 بیمه درمانی

برای آن که بیماران بدون دغدغه هزینه درمان، بتوانند تست نوار مغز را انجام دهند این مرکز با بیمه های مختلفی قرار داد داشته و به این شکل هزینه تست نوار مغز برای آن ها بسیار مناسب خواهد بود. کلینیک رها با بیشتر از 20 بیمه درمانی قرار دارد و این موضوع یک حسن بزرگ برای یک مرکز درمانی و آن هم یک کلینیک خصوصی به شمار می آید.

ارائه مشاوره رایگان به صورت مجازی

این مرکز برای آن که بیماران بتوانند بهترین خدمات را براساس بیماری خود دریافت کنند امکان مشاوره رایگان از طریق واتساپ را برای مراجعه کنندگان خود فعال نموده و افراد از این طریق می توانند تمامی سوالات خود را با کارشناسان تیم رها در میان گذاشته و پاسخ آن ها را نیز به طور کامل دریافت کنند.

امکان ثبت سفارش اینترنتی

یکی از سختی های انجام پروسه های درمانی، انتظار برای گرفتن نوبت در کلینیک هاست. خیلی از افراد در مراکزی که کمی حرفه ای هستند و تعداد بیماران بیشتری دارند به سختی و با چندین ساعت انتظار در سالن کلینیک موفق به گرفتن نوبت می شوند و این موضوع بسیار خسته کننده و آزاردهنده است. کلینیک رها اما با توجه به ارزشی که برای زمان مراجعه کنندگان خود قائل است امکان نوبت اینترنتی را برای آن ها فراهم نموده تا بتوانند به راحتی در خانه، نوبت خود را به ثبت رسانده و بدون معطلی در کلینیک، خدمات بگیرند.

حرف آخر

در این مطلب به طور کامل به سوالاتی چون نوار مغز چقدر طول می کشد و همچنین بهترین مرکز نوار مغز تهران کجاست پاسخ داده شد. بی شک کلینیک رها یکی از بهترین مراکز نوار مغز در تهران است که شما می توانید در این خصوص از خدمات حرفه ای این مرکز بهره مند شوید. شما عزیزان به راحتی می توانید در این کلینیک در کمترین زمان ممکن، با پیشرفته ترین دستگاه ها و زیر نظر بهترین متخصصین، تست نوار مغز را انجام دهید. امکان ثبت اینترنتی نوبت در کلینیک تخصصی رها، معطلی نوبت گیری حضوری را از سر راه شما عزیزان برداشته است. پس همین حالا از طریق سایت اقدام به نوبت گیری نمایید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

-- بارگیری کد امنیتی --


logo-11

درمانگاه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان رها با مجوزهای قانونی و تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد که این درمانگاه بصورت چند تخصصی و خصوصی می باشد و حجم اصلی بیماران مراجعه کننده به این درمانگاه را بزرگسالان ، کودکان و نوجوانان مبتلا به بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی، تشکیل می دهند.

تماس با ما
آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی خیابان 12 گاندی، پلاک 2534، طبقه 2، درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان رها
تلفن : 88787951 021 ( 4 خط )

طراحی سایت و پشتیبانی توسط تیم پیام بازرگانی

تماس با ما